Rockpanel basis
Gevelbekleding van steenvezel geeft een onderhoudsarme gevel. De panelen zijn 100% weer- en temperatuurbestendig, niet vatbaar voor schimmels en bacteriën en ongevoelig voor delaminatie. Daarnaast is het enorm sterk en nagenoeg niet brandbaar. Door de basis van vulkanisch gesteente is het net zo duurzaam als steen. De steenvezel producten zijn bovendien volledig recyclebaar. Al het afval dat ontstaat tijdens de productie wordt volledig gerecycled of hergebruikt.Twijfel je nog over de juiste kleur?
Vraag een sample aan.
- Snelle en makkelijke installatie
- Geen speciaal gereedschap nodig
- Lange levensduur van meer dan 50 jaar
ROCKPANEL UNI
De gevelpanelen van Rockpanel Uni zijn beschikbaar in diverse neutrale RAL-kleuren, waardoor ze goed samengaan met andere bouwmaterialen. De panelen zijn snel en makkelijk te bewerken en monteren. Ideaal voor nieuwbouw of om bestaande woningen mee te verbeteren of te renoveren.
- Perfect voor renovatie en nieuwbouw
- Verkrijgbaar in diverse RAL kleuren – past perfect bij andere bouwmaterialen
- Makkelijk te plaatsen
- Licht van gewicht
- Frisse, hoogwaardige look
- Duurzame en brandveilige keuze
- Bevestigen met nagels of schroeven

Kleuren
Rockpanel uni is beschikbaar in zes neutrale RAL kleuren.RAL 9016 verkeerswit
RAL 9010 zuiverwit
RAL 9001 crèmewit
RAL 7035 lichtgrijs
RAL 7016 antracietgrijs
RAL 7021 zwartgrijs

Afmetingen
Rockpanel Uni is in de volgende afmetingen te verkrijgen1200x2500x6 of 8 mm
1200x3050x6 of 8 mm
ROCKPANEL PLY
Rockpanel Ply is hét alternatief voor multiplex. Deze plaat wordt schilderklaar geleverd met een hoogwaardig watergedragen grondlak uit de houtverwerkende industrie. Dit is dé duurzame, robuuste ondergrond voor je favoriete kleur. Rockpanel Ply is ook de ideale basis voor een uniek kunstwerk op je gevel.
- Klaar om te verven in de kleur van je keuze!
- Een duurzame, robuuste ondergrond voor je gewenste kleur
- Perfect voor renovatie en nieuwbouw
- Makkelijk te plaatsen
- Licht van gewicht

Kleuren
Je kunt zelf een kleur naar keuze aanbrengen over de Rockpanel Ply. Deze plaat is namelijk voorzien van een schilderklare grondlak om jou de vrijheid te geven om hier zelf een kleur op aan te brengen.
Afmetingen
Rockpanel Uni is in de volgende afmetingen te verkrijgen1200x2500x6 of 8 mm
1200x3050x6 of 8 mm
Gevel bekijken in de vestiging?
Bekijk alle deelnemende vestigingen.

Toebehoren en accessoires
Naast alle merken en typen gevelbekleding kunnen we ook alle toebehoren leveren. Denk daarbij aan:- Folie
- Tengel-/EPDM band
- Achterhout
- Profielen
- Nagels en schroeven

Verwerking
Een standaard Rockpanel plaat met een dikte van 8 mm weegt maar 8,4 kg/m², wat een enorm voordeel is bij het hanteren en verwerken op de bouwplaats, en bij de montage aan de gevel. De platen kunnen bewerkt worden met traditioneel gereedschap zoals handzagen, cirkel- en decoupeerzagen. Ze kunnen moeiteloos en snel geschroefd, geklonken, genageld en zelfs gelijmd worden.Meer inspiratie

ROCKPANEL LINES
Rockpanel Lines² is het onderhoudsarme alternatief voor houten schroten en rabatdelen.

ROCKPANEL PLAATSEN EN ONDERHOUDEN
Rockpanel plaatsen en ouderhouden hoeft niet moeilijk te zijn met deze tips.