text.skipToContent text.skipToNavigation
Menu
Sluiten
Sluiten

Keralit sponningdeel

De basis van Keralit is gemaakt van het gepatenteerde Fiberyl®. Deze grondstof ontstaat uit een unieke mix van duurzame kunststof en staat onder voortdurende ISO 9001 controle. Fiberyl® zorgt voor een oersterk paneel dat bestand is tegen alle weersinvloeden. Met name krimp en uitzetting worden hierdoor tot een minimum beperkt. De toplaag bestaat uit een Uv-bestendige folie die door een speciale behandeling wordt verenigd met het paneel.

Er zijn 2 soorten sponningdelen van Keralit:

  • 143: het model dat al jarenlang wordt toegepast in de Nederlandse woningbouw en nagenoeg op ieder type woning past
  • 190: dit model wordt gekenmerkt door de 190 mm brede panelen die de gevel een moderne en chique uitstraling geven

Twijfel je nog over de juiste kleur?
Vraag een sample aan.

  • De sponningdelen bieden daarnaast de optie te kiezen voor verticale montage. Dit geeft de gevel een andere uitstraling. In dit geval betekent het wel dubbel regelwerk.
  • Grote collectie bijpassende profielen en kappen te verkrijgen.
  • Via PontMeyer zeer snel geleverd, ook thuis.
keralit_gevelbekleding_17_05.png

Kleuren

Keralit sponningdelen zijn beschikbaar in zeer veel kleuren verdeeld over 3 categorieën;

  • Classic (met houtnerf)
  • Modern eiken (met houtstructuur)
  • Pure (mat/effen)
__voorkeur3_Appartementencomplex_Rotterdam_steenrood_8.png

Afmetingen

Standaard zijn deze modellen te verkrijgen in een lengte van 6000mm waarbij maatwerk mogelijk is vanaf 200m2. Maatwerk betekent tijdwinst bij montage en bespaart op afval- en faalkosten. Vraag op de vestiging naar de mogelijke opties.

Gevel bekijken in de vestiging?
Bekijk alle deelnemende vestigingen.

__voorkeur1_keralit_gevelbekleding_17_23.jpg

Toebehoren en accessoires

Naast alle merken en typen gevelbekleding kunnen we ook alle toebehoren leveren. Denk daarbij aan:

  • Folie
  • Kantenlak
  • Tengel-/EPDM band
  • Achterhout
  • Profielen en hoekverbindingen
  • Koppelstukken
  • Nagels en schroeven
heeringkeralietdag3selectie-106.png

Verwerking

Keralit kan met normale houtbewerkingsgereedschappen verwerkt worden. In het geval dat een plank op maat gezaagd moet worden, neem dan een fijn getande cirkelzaag.

Bevestigen met bijbehorende RVS Keralit schroeven. De hulpprofielen 30 cm hart op hart monteren met RVS schroeven met platte kop.

Verdere montage instructies vind je terug op de productpagina.

Meer inspiratie



KERALIT POTDEKSEL 177
Keralit potdeksel 177 zijn overlappende panelen die passen bij moderne als klassieke woningen.



KERALIT MONTAGE IN 8 STAPPEN
Een stappenplan voor het monteren van Keralit met uitleg en de juiste producten.



CEDRAL
Cedral sidings is een onderhoudsarme gevelbekleding gemaakt van vezelcement.



PROTEX
Protex heeft de warme en luxe uitstraling van hout en de duurzaamheid van kunststof.

Heb je nog een vraag?
Neem contact op met onze klantenservice.